Pieluchy wielorazowe często kojarzą się z materiałem tetrowym, który przez niektóre mamy, nie jest lubiany. Takie skojarzenia są jednak fałszywe. Dzisiejsze pieluchy wielorazowe nie mają zbyt wiele wspólnego z tymi, które były używane przez nasze mamy i babcie. Rzeczywistość jest zupełnie inna – wykorzystywanie wielorazowych pieluszek jest proste i przyjemne, a dodatkowo niesie za sobą wiele korzyści. Firmą, która stara się wyznaczać standardy w świecie pieluch wielorazowych jest Bamboolik. Zobacz, czym się wyróżnia i dlaczego warto na nich stawiać!

Misja czeskiej marki Bamboolik

Firmę Bamboolik tworzą ludzie, których misją jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialna przedsiębiorczości. Nasza planeta nie jest zwykłym przedmiotem, którego używamy tylko raz. Dlatego też każdy krok powinien podejmowany być z myślą o Ziemi.

Misją Bamboolika jest promowanie pieluszek wielorazowych, eko domu i redukowanie odpadów. Przez swoje działania chcą pokazać ludziom, że można robić wiele rzeczy, a przy tym żyć całkowicie w zgodzie z ekologią. Bamboolik łączy współczesny świat z tradycyjnym podejściem. Promujemy wszystkie wartości dzięki pieluszkom wielorazowym i innym artykułom, które doskonale odnajdą się w dzisiejszym świecie.

 Pieluszka Bamboolik AIO Jellyfish

Pieluszki tworzone przez mamy

W Europie około 32% mam pracuje w niepełnym wymiarze godzin, w Czechach jest ich zaledwie 9%! W Bamboolik jest inaczej – połowa osób pracuje w niepełnym wymiarze godzin. Pieluszki szyte są wyłącznie przez mamy, które mogą pochwalić się małym berbeciem. Produkcja pieluszek ma miejsce wtedy, gdy pozwalają im na to ich dzieci – często, gdy są na urlopie macierzyńskim. Bamboolik szkoli też pracujące mamy, które nigdy nie miały kontaktu z szyciem, żeby tworzone przez nie pieluszki były doskonałe.

To nie koniec! Bamboolik to marka, która została uznana przez UE za europejskie przedsiębiorstwo społeczne. Wszystko dlatego, że firma ciągle wspiera osób, które mogą mieć trudności ze znalezieniem pracy, ze szczególnym naciskiem na mamy.

Dodatkowo na każdym razem, gdy ktoś wybiera produkty Bamboolik, wspiera osoby o różnym stopniu niepełnosprawności. Są one zaangażowane w tworzenie pieluszek wielorazowych, pracując w zakładach pracy chronionej.

 Pieluszka Bamboolik AIO Universe

Świetna jakość połączona z dbałością o środowisko

Pieluszki Bamboolik stworzone zostały w trosce o otaczające środowisko. Pieluchy wielorazowe są idealnym przykładem produktu, który spełnia dwa warunki: pozwala zaoszczędzić pieniądze oraz zadbać o środowisko. Dzięki pieluszkom jesteś w stanie realnie zredukować liczbę produkowanych odpadów.

Pieluchy Bamboolik to artykuły, które są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Wszystko za sprawą materiałów  takich jak: organiczna bawełna, wiskoza bambusowa, PUL czy polar. Każdy z tych materiałów pochodzi z Europy.

Wielorazówki Bamboolik to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, które troszczy się nie tylko o środowisko, ale i finanse. Czeska firma była wielokrotnie nagradzana nie tylko w Czechach, ale również na terenie Europy.

Zobacz produktu sklepu Amedu i zadbaj o doskonałe wielorazowe pieluchy Bamboolik. Wybierz zdrowie, środowisko i oszczędność pieniędzy już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here