Upominki dla pracowników na Boże Narodzenie, podziękowania dla kontrahenta, sympatyczny gest na rozpoczęcie współpracy – okazji, w których wręczamy okolicznościowy prezent jest bardzo wiele. Jednym z popularniejszych podarunków jest kosz prezentowy, który zwykle sprawia wiele radości, niezależnie od tego, czy nagradzamy podwładnego za całoroczną pracę, czy dziękujemy partnerowi w interesach. Osiągnięcie satysfakcjonującego efektu jest jednak możliwe tylko wtedy, gdy to, co znajduje się w koszyku lub pudełku jest atrakcyjne i wyjątkowe. Co więc powinno się w nim znaleźć?

1. Czekoladki na święta oraz słodycze

2. Alkohol i kawa

3. Produkty niespożywcze

Na polskim rynku istnieje bardzo bogata oferta gotowych koszy upominkowych. Bardzo często można liczyć też na atrakcyjne rabaty przy większym zakupie. Kłopot w tym, że jeśli zawartość ma być naprawdę wyjątkowa, lepiej pochylić się nad nią indywidualnie, aby upewnić się, że w podarku nie znajdzie się tania kawa rozpuszczalna czy średniej jakości wino.

Czekoladki na święta oraz słodycze

Słodkości to najpopularniejszy składnik wyposażenia koszy upominkowych. Mogą to być gotowe zestawy czekoladek świątecznych, praliny, bakalie w polewach o różnych smakach. Warto zwrócić uwagę chociażby na czekoladki Karmello, które nie tylko świetnie smakują, ale również zapakowane są w taki sposób, że same w sobie są prezentem. Na stronie https://www.karmello.pl/pl/zestawy-swiateczne–czekoladki-na-swieta/ można zobaczyć, jak szerokie są możliwości w tym zakresie. Znajdują się tam nie tylko czekoladki na święta w różnych smakach, ale także zestawy dla kawosza czy miłośnika herbaty. Ciekawym wyborem są także kandyzowane plastry cytrusów w czekoladzie.

Alkohol i kawa

W świątecznym koszu mogą, ale nie muszą znaleźć się alkohol oraz kawa. Jeśli już się na nie decydujemy, zadbajmy, by nie były to produkty powszechnie dostępne. W ostatnim czasie bardzo modne stały się kawy z lokalnych palarni. Można także kupić ziarnistą kawę aromatyzowaną, która uprzyjemni zimowe wieczory. W kwestii alkoholu wybierajmy dobrej jakości wino czy whisky.

Produkty niespożywcze

Czy do kosza świątecznego trafić może wyłącznie spożywcza zawartość? Oczywiście, że nie. Całość uzupełnić można ozdobnymi puszkami na kawę, herbatę bądź ciastka. Znakomitym wyborem są także zyskujące na popularności ekologiczne kosmetyki. Taki dodatek nie musi być drogi, a im bardziej neutralny, tym większa szansa, że przyda się obdarowanemu. Warto chociażby zwrócić uwagę na sole kąpielowe.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here