Jaki prezent dla kobiety na gwiazdkę?

Już niedługo rozpoczniemy przygotowania świąteczne, a to oznacza, że znowu będziemy borykać się z problemem kupna prezentów dla swojej drugiej połówki, dzieciom, rodzicom, babciom czy przyjaciołom. Każdego roku coraz trudniej wybrać coś jednocześnie oryginalnego, ale też przydatnego lub coś, co na pewno obdarowanej osobie się spodoba. Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jaki prezent na gwiazdkę będzie najlepszy dla kobiety.

Najpierw warto zaznaczyć, dla jakiej kobiety ma być to prezent, czy to nasza żona, dziewczyna lub narzeczona, czy jednak mama da nam ciepły sweter pod choinkę i też wypadałoby coś dać. Myślę jednak, że najwięcej pytań będzie dotyczyło partnerki, więc w tym kierunku będziemy starali się pomóc.

Czy prezent nie może być funkcjonalny?

Nie bój się kupić swojej wybrance to, czego potrzebuje w domu czy pracy, lub coś, co chce sobie kupić aby moc oderwać się od codziennego świata. Sam powinieneś wiedzieć, znając swoją żonę czy dziewczynę, co jej się na pewno przyda lub co planuje kupić w najbliższym czasie. Ubiegnij ją, a na pewno trafisz z prezentem. Oczywiście nie będzie to nic romantycznego, ale kto powiedział, że zakup np. potrzebnego żelazka, wymarzonych słuchawek czy praktycznego zestawu do robienia paznokci hybrydowych będzie gorszy od oklepanych np. kosmetyków, które często, choć na zawsze, oznaczają, „kochanie nie wiedziałem, co Ci kupić, więc masz kosmetyki”.

Biżuteria to dobry pomysł?

Każdy pomysł, który trafi w oczekiwania jest dobry. Elegancka biżuteria to świetny prezent dla każdej kobiety, w każdym wieku i na każdą okazję, tym bardziej że wybór jest ogromny, od łańcuszków na szyję, bransoletek na nadgarstek czy stopę, po kolczyki i pierścionki. Dobrym rozwiązaniem jest też łączenie okazji do wręczenia podarunku. Jeśli w okolicach świąt macie jakąś swoją rocznicę, lub spodziewacie się dziecka, możesz np. podarować swojej wybrance pierścionek z datą narodzin dziecka. Tak prezent gwiazdkowy dajesz pod choinkę ale jest jednocześnie on niejako połączony z podziękowaniami za cały okres ciąży oraz narodzinami niemowlęcia.

Prezent w postaci wycieczki?

To kolejny bardzo dobry pomysł. Możesz zabrać swoją wybrankę do kina i potem do restauracji, lub zabrać ją na weekendowy wypad w góry w romantycznej scenerii. Jeśli dysponujesz jednak naprawdę dużymi funduszami, możesz swoją wybrankę zabrać gdzieś, gdzie zawsze chciała jechać, w miejsce, które zawsze chciała zwiedzić, np. romantyczny wyjazd do Paryża czy Wenecji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here