“Swoboda każdego kroku” to motto Bosej Stópki, która namawia do chodzenia na boso zawsze i wszędzie gdzie to tylko możliwe.

Natomiast „Najlepszy przyjaciel pierwszych kroków”, tak możemy przetłumaczyć słowo Attipas, Buty, nad którymi przez 7 lat pracowano we współpracy z Centrum Poznawczo Behawioralnym Uniwersytetu w Seulu, stworzono po to, aby umożliwić małym stópkom prawidłowy i nieskrępowany rozwój zapewniając jednocześnie ochronę i wygodę. Na czym polega ewenement Attipasów i co takiego sprawiło, że pokochały je miliony rodziców i dzieci na całym świecie?

 2 w 1 Buty i kapcie dla dzieci typu barefoot w jednym :: Sklep Bosa Stópka

Jak Attipasy troszczą się o małą stópkę Twojego dziecka?

Te niezwykłe buty, jakimi są Attipasy charakteryzują się przede wszystkim wygodą i bezpieczeństwem dla rozwijającej się stopy dziecka. Lekka, elastyczna i cienka podeszwa, gwarantuje dobre odczuwanie podłoża, oraz wszelkich nierówności. Ponadto, umożliwia nieskrępowane doskonalenie reakcji równoważnych oraz kontroli nad ułożeniem ciężaru ciała. Podeszwa nie hamuje stymulacji zmysłów, a także nie krępuje ruchów palców, co jest bardzo ważne w rozwoju stopy. Miękka, skarpetkowa cholewka pozwala łatwo wkładać buty, nawet dzieciom z wyższym podbiciem. Warto wspomnieć też o naturalnym kształcie podeszwy Attipasów. Dzięki niemu stopy dziecka są stale mobilizowane do prawidłowej pracy oraz kształtowania cech motorycznych, co sprawia, że są to idealne buty do nauki chodzenia.

 Dzieci na ławeczce w butach i kapciach dla dzieci typu barefoot - producent Attipas :: Sklep Bosa Stópka

Najlepszej jakości, bezpieczne materiały.

Buciki Attipas dbają nie tylko o wygodę i prawidłowy rozwój małych stópek, ale także o dobrą kondycję skóry. Posiadają  one specjalne otwory wentylacyjne w podeszwie, dbające o odpowiednią termoregulację stópki. Najwyższej jakości materiały z kolei, przeszły pozytywnie testy toksykologiczne, co oznacza, że Attipasy nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Wśród dostępnych w ofercie producenta modeli Attipasów, znajdziemy nawet kolekcję Natural Herb, dedykowaną małym alergikom. Pielęgnacja i utrzymanie czystości Attipasów nie powinno sprawić rodzicom trudności. Wszystkie modele, poza kolekcją Natural Herb można prać w pralce, w temperaturze 30 stopni, w programie do prania tkanin delikatnych. Producent zaleca umieszczać buciki w specjalnym woreczku do prania bielizny, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń mechanicznych.

 Dzieci na placu zabaw w butach dla dzieci typu barefoot - producent Attipas :: Sklep Bosa Stópka

Wygodne i bezpieczne kapcie dla dzieci

To, co w Attipasach jest takie wyjątkowe, to że oprócz wygody, bezpieczeństwa i zdrowia, są też wielofunkcyjne i piękne. Możemy je używać jako kapcie dla dzieci do domu, żłobka czy przedszkola, ale także doskonale nadają się do zabawy na zewnątrz. Attipasy są wyjątkowe pod wieloma względami, a możemy się o tym przekonać już podczas pierwszego spotkania z tymi przyjaznymi bucikami. Estetyczne, półtransparentne opakowanie, w jakie pakowane są Attipasy, różni się od tradycyjnych kartonowych pudełek na buty, do jakich mogliśmy przywyknąć. Dalej jest tylko lepiej. Urocze, kolorowe, żywe i całkowicie nietuzinkowe buciki przykuwają uwagę i gwarantują, że każdy znajdzie model dopasowany do jego upodobań estetycznych. Dzieci je kochają za swobodę i wygodę, jakie im oferują, z kolei rodzice za to, że mogą być spokojni o kondycję i rozwój dziecięcych stópek.

Bosa Stópka, to nie tylko sklep z butami dla dzieci typu barefoot. Kupując bose buty wspierasz ideę barefoot w Polsce. Bosa Stópka ma dobre rady na to, aby stópki dzieci były zdrowe i rosły na silne, zdrowe i dobrze wykształcone stopy. Wszystko po to, żeby aktualnie szkraby, jako już dorośli ludzie nie mieli problemów wszelkiej natury z powodu źle dobranych butów w dzieciństwie. W sklepie Bosa Stópka znajdziesz buty dla niemowlaków, do nauki chodzenia oraz buty dla tych dzieci, które już potrafią chodzić. Oprócz butów dla dzieci dostępne są również barefootowe kapcie do przedszkola, czy po domu, sandały, kalosze, czy buty do wody. Różne buty z bosej oferty są przystosowane do różnych rodzajów dziecięcych stóp (bardzo pulchnych, czy chudych, z wysokim, czy z niskim podbiciem). Wyspecjalizowany i dobrze zaznajomiony z towarem zespół czeka na Twoje pytania za pomocą e-mail, messengera na facebooku, czy telefonu.

 Logo sklepu z obuwiem dla dzieci typu barefoot :: Sklep Bosa Stópka

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here