Przyjęcie Sakramentu Chrztu to jedno z najważniejszych chwil w życiu małego dziecka i jego najbliższych. Kruszynka zostaje przyjęta do wspólnoty Kościoła i od tego momentu staje się Dzieckiem Bożym. Jeśli w tym szczególnym dniu zostałeś zaproszony na uroczystość, to warto zastanowić się nad wyjątkowym podarunkiem. Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki wybrać, aby stał się dla niej pamiątką na długie lata? W tym artykule postawiliśmy na niespodzianki z personalizacją, które w przyszłości będą jej przypominać o tym ważnym momencie. Zastanawiasz się gdzie je znaleźć? Sprawdź bogatą ofertę sklepu ePrezenty.pl!

Co kupić na chrzest dla dziewczynki?

Prezent na chrzest choć pamiątkowy, może być także funkcjonalny. Warto wziąć pod uwagę sztućce dla dzieci, które z pewnością w niedługim czasie znajdą swe zastosowanie podczas pierwszego samodzielnego jedzenia. Co się kryje za tym praktycznym pomysłem na prezent na chrzest dla dziewczynki? Możliwość wykonania graweru na każdym ze sztućców oraz umieszczenie ich w drewnianej skrzynce z nadrukiem! Takie rozwiązanie sprawia, że nawet po wielu latach będzie to najpiękniejsza pamiątka chrztu świętego. Kolejnym pomysłem na prezent z okazji chrztu świętego jest kocyk bambusowy z haftem imienia. Sprawi on radość i ciepło nie tylko dziecku, ale i jego rodzicom.

 Sztućce dla dzieci na prezent na chrzciny

Jaki prezent na chrzest dla dziewczynki?

Zastanowić się można również nad nieco tradycyjnym pomysłem na prezent na chrzciny dla dziewczynki, jakim jest złoty medalik. Dokładnie przemyślany i ozdobiony imieniem dziecka każdego dnia będzie przypominać o tej ważnej chwili. Biżuteria na prezent na chrzciny dostępna w ofercie ePrezenty.pl to szeroki wybór wzorów, które przede wszystkim wyróżnia niska cena. Każdy z nich jest zapakowany w ozdobne pudełeczko, które w środku kryje tabliczkę z grawerem dedykacji. Również czas realizacji usług zasługuje tutaj na uwagę. Prezenty na chrzciny są dostępne z wysyłką do 48 godzin!

 Złoty medalik na prezent na chrzest dla dziewczynki

Bez względu na to czy pragniesz, aby Twój prezent na chrzest dla dziewczynki był praktyczny, czy tradycyjny to możesz ozdobić go personalizacją. Nada ona pamiątkowego charakteru, która nawet pod długim czasie będzie przypominać dziecku o beztroskim czasie dzieciństwa.

 Kocyk z haftem na prezent na chrzest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here