Jak wiadomo, wiele dzieci nie lubi ciemności. Z tego powodu wieczorem nie chcą same zasnąć lub budzą się z płaczem. Aby tego uniknąć, rodzice starają się spać przy dziecku, śpiewać kołysanki czy też nosić na rękach, aż maluch zaśnie. Niestety nie zawsze są na to siły, bo ileż to można nie spać? Na szczęście na rynku akcesoriów dla dzieci pojawiły się lampki do pokoju dziecka, których zadaniem jest rozświetlanie mroków i wprowadzanie nastroju bezpieczeństwa. Poznajmy trochę bliżej te ciekawe produkty!

Lampka z karuzelą i pozytywką

Zastanawiając się nad zakupem lampki do pokoju dziecięcego, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów takich jak: estetyka wykonania, elementy ruchome, pozytywka i łagodne światło. Każdy z tych aspektów jest niezmiernie ważny, aby zakupiony produkt był bezpieczny dla dziecka oraz pokrywał w pełni zapotrzebowanie rodzica i najmłodszej pociechy. W opisywany schemat doskonale wpisuje się właśnie lampka z karuzelą i pozytywką będąca świetną atrakcją na wieczór, która powinna wyciszyć dziecko i wprowadzić nastrój bezpieczeństwa dzięki przyjemnej muzyce oraz delikatnemu oświetleniu. Co więcej, kręcące się na karuzeli koniki, są miłe dla dziecka i budują przyjemne wspomnienia. Wysoka jakość wykonania oraz wprowadzone specjalne ostrzeżenia w instrukcji użytkowania pozwalają w bezpieczny sposób korzystać z lampki dzieciom powyżej trzeciego roku życia.

https://www.sklep.habarri.pl/lampka-z-karuzela-i-pozytywka-rozowa

Gdzie ustawić lampkę z pozytywką

Zastanawiając się, w jakim miejscu ustawić zakupioną lampkę, odpowiedź jest prosta – na widoku. Tego typu urządzenie powinno być widoczne z łóżeczka dziecka. Największą atrakcją są ruchome figurki w pozytywce oraz delikatne światło. To właśnie te elementy powinno widzieć dziecko, które ma pójść spać. Dodatkowo lampka z pozytywką (https://www.sklep.habarri.pl/lampki) nie może stać schowana w półce lub obstawiona przytulankami, gdyż dźwięk nie będzie się prawidłowo roznosił po pokoju. Podsumowując, lampkę najlepiej jest ustawić na komodzie lub innym meblu delikatnie powyżej łóżeczka naszej pociechy. Pamiętajmy także, aby tego typu produkty nie były obstawione innymi przedmiotami, ponieważ działanie poszczególnych funkcji będzie ograniczona i w efekcie lampka nie spełni swojej roli.

Warto wspomnieć, iż omawiane lampki występują w trzech kolorach: różowym, żółtym i niebieskim, dzięki czemu można dopasować je do płci dziecka oraz wystroju pomieszczenia. W ten sposób stworzymy przyjemną dla dziecka przestrzeń sprzyjającą zdrowemu i spokojnemu snu.

https://www.sklep.habarri.pl/lampka-z-karuzela-i-pozytywka-niebieska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here