Szukasz pomysłu na to, jak zapewnić swojej pociesze dobrą zabawę podczas Dnia Dziecka? Wybierzcie się do sali zabaw!

Dzień Dziecka, który obchodzony jest co roku 1 czerwca, to dla wielu maluchów wyjątkowy, od dawna wyczekiwany dzień. Z tej okazji możemy podarować prezent, ale również możemy zabrać dziecko na wyjątkowe wyjście – sala zabaw dla dzieci może być strzałem w dziesiątkę!

Dzisiaj sale zabaw dla najmłodszych są dostępne w różnych miejscowościach – także w Warszawie znajdziemy wiele takich punktów, które tworzone są specjalnie z myślą o najmłodszych.

Co oferują nam sale zabaw? Jaka sala zabaw dla dzieci w Warszawie będzie najlepsza? W końcu, ile będziemy musieli zapłacić za odwiedzenie takiego miejsca?

Co czeka na sali zabaw dla najmłodszych?

Sale zabaw po brzegi wypełnione są rozrywkami dla najmłodszych. To idealne miejsce dla każdego malucha – już od około 3. roku życia, ale w wielu salach znajdziemy także przestrzenie dla jeszcze młodszych dzieci. Sala zabaw to atrakcyjna alternatywa dla wizyty na placu zabaw – na dzieci czeka tutaj niezwykła dawka zabawy!

Na sali dzieci mogą korzystać z różnych atrakcji, na przykład takich jak:

  • trampoliny
  • labirynty
  • zjeżdżalnie
  • baseny z piłeczkami
  • baseny z gąbkami
  • tory przeszkód
  • bezpieczne ścianki wspinaczkowe

W zależności do tego, jaką salę zabaw wybierzemy, możemy także korzystać z innych atrakcji, na przykład takich jak układanie klocków, korzystanie z ciekawych warsztatów dla dzieci, gry rożnego rodzaju, na przykład piłkarzyki, interaktywne ekrany do zabawy.

Wobec tego sala zabaw dla dzieci może być nie lada gratką dla każdego malucha – każda minuta spędzona w takim miejscu będzie udana!

Sala zabaw – otwarta niezależnie od pogody

Niewątpliwą zaletą sal zabaw jest także fakt, że są one otwarte praktycznie przez cały rok – także podczas zimowych miesięcy, gdy wyjście na plac zabaw nie wchodzi w grę.

Sale zabaw zapewniają bezpieczną rozrywkę w zadaszonych pomieszczeniach, dlatego też wizyta w takim miejscu będzie doskonałym wyborem również wtedy, gdy za oknem pada deszcz!

Airo Fun – kosmiczna sala zabaw w Warszawie!

W Warszawie działa wiele sal zabaw dla najmłodszych – gdy liczy się udana zabawa, sala zabaw dla dzieci w Warszawie Airo Fun będzie na pewno strzałem w dziesiątkę!

Airo Fun to sala zabaw dla dzieci, która została osnuta wokół motywu kosmosu. To wspaniałe miejsca dla małych odkrywców wypełnione wieloma wspaniałymi atrakcjami – to aż trzy piętra kosmicznych konstrukcji jak zjeżdżalnie, trampoliny, tory przeszkód czy labirynty. Dodatkowo, dla maluchów przygotowano mini tor gokartowy do emocjonujących wyścigów, a także interaktywną strefę z mapą hipsometryczną 3D oraz z ekranami interaktywnymi.

Główna sala przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, ale także młodsze maluchy mogą tutaj wspaniale się bawić. Dla dzieci do 3 roku życia przygotowano strefę z bezpiecznymi urządzeniami.

Na miejscu czeka także kawiarnia, w której rodzice mogą wypić kawę i przekąsić coś pysznego, podczas gdy dziecko spędzi niezapomniany czas na rozrywce w sali zabaw.

Sala zabaw Airo Fun jest także kapitalnym miejscem do organizacji urodzin oraz innych wydarzeń dla najmłodszych. Przygotowano tutaj aż cztery tematyczne salki urodzinowe, w których można urządzić niesamowite przyjęcie!

Ile kosztuje wizyta w sali zabaw?

Wizyta na sali zabaw dla najmłodszych wcale nie jest bardzo droga! Właśnie dlatego może być ona także wspaniałym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka – nawet wtedy, gdy nie chcemy przeznaczyć na ten cel wysokiej sumy.

Zabawa na sali zabaw Airo Fun w Warszawie to 20 złotych za jedną godzinę od poniedziałku do czwartku, z kolei godzinna zabawa od piątku do niedzieli to 25 złotych. W przypadku wykupienia dłuższej zabawy ceny są niższe w rozliczeniu za jedną godzinę – 2 godziny zabawy to koszt 25-35 złotych, natomiast wejście na cały dzień to 35-45 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here