Moda na turbany dla dziewczynek została napędzona tym, co dzieje się na Instagramie i eksplozją marek, które zaczęły produkować coraz ładniejsze wzory. Nie mogło umknąć to uwadze młodych matek, które zachwycają się widokiem swoich księżniczek w tym najmodniejszym aktualnie nakryciu głowy.

Turbany – moda z Instagrama

Moda na turbany dla dziewczynek została napędzona tym, co dzieje się na Instagramie i eksplozją marek, które zaczęły produkować coraz ładniejsze wzory. Nie mogło umknąć to uwadze młodych matek, które zachwycają się widokiem swoich księżniczek w tym najmodniejszym aktualnie nakryciu głowy. Te najmodniejsze czapki dla dziewczynek widać też na każdym kroku w świecie fotografii noworodkowej. Powszechną sceną jest owinięte niemowlę, koc muślinowy i turbany dla dziewczynek na ich ślicznych, maleńkich główkach. Jeśli tak samo uważnie spojrzałeś na te zdjęcia, prawdopodobnie od razu zauważyłeś tę stałą, jeszcze bardziej uniwersalną część całej scenografii – na głowie (prawie zawsze żeńskiej) dziecka.

Turbany dla dziewczynek – do zdjęciach i nie tylko

Nakrycia głowy od dawna są kluczowym składnikiem fotografii noworodków, ponieważ mogą zakrywać łuszczącą się skórę, wciąż rosnące nieregularne włosy lub plamki, takie jak łuskowata, żółtawa wysypka często występująca u niemowląt. Ale te elementy przypominające turban wyglądają bardziej stylowo niż standardowa czapka i są znacznie bardziej subtelne niż nakrycie głowy z obszerną kokardką, która krzyczy „to dziewczynka!”. Ten styl z pewnością nie jest nowy, ale dopiero od niedawna znany jako najmodniejsze czapki dla dziewczynek w tej formie. Ciężko byłoby nie zrozumieć dlaczego! Wystarczy jedno na spojrzenie na słodką buźkę maleńkiej dziewczynki, ozdobioną takim nakryciem i wszystko staje się bardziej niż jasne.

Gdzie znaleźć te najmodniejsze czapki dla dziewczynek?

Po zrozumieniu fenomenu, jaki niosą ze sobą turbany dla dziewczynek – nie da się oprzeć pokusie zakupienia choćby jednego z nich dla swojej córeczki. Wraz z tym pragnieniem pojawia się jednak pytanie o to, gdzie takie nakrycia głowy można nabyć. Już krótkie wyszukiwanie w sieci pozwala odkryć ogrom najlepszych wzorów – dostępnych na wyciągnięcie ręki. Zarówno sklepy internetowej, jak i portale aukcyjne proponują na pęczki ich wielki wybór. Tam można znaleźć ich różne niedrogie wersje, ale oczywiście najmodniejsze czapki dla dziewczynek są też dostępne w sklepach lokalnych, choć jak to zwykle bywa w nieco wyższej cenie i mniejszym wyborze. Za co jeszcze mamy lubią turbany dla dziewczynek? Okazuje się, że fenomen turbanów to nie tylko ich słodki wygląd. Mamy doceniają te aktualnie najmodniejsze czapki dla dziewczynek również za ich praktyczne walory. Konstrukcja najlepszych turbanów pozwala im pozostać na miejscu (głowie malucha) w sposób bardziej stabilny niż to, co oferuje większość innych małych czapek. Są elastyczne i odpowiednio dopasowane, dlatego be względu na to, z jak bardzo ruchliwą młodą damą mamy do czynienia – zawsze pozostają na swoim miejscu. Pomagają też chronić włosy dziecka. Pamiętaj jednak, że jeśli założysz swojej księżniczce jeden z takich turbanów – bądź przygotowana na to, że będzie zwracać na siebie uwagę. Ludzie będą zatrzymywać się w zachwycie, aby podziwiać małą główkę, ozdobioną w tak stylowy sposób, a Ty jako sprawczyni tej sytuacji, będziesz pękać z dumy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here