Ubranka Mayoral dla dzieci w każdym wieku

Zwykle jest tak, że jeśli przypadną nam do gustu ubrania danej marki, przez długi czas pozostajemy jej wierni. Doceniamy jakość materiałów, porządne wykonanie i modny wygląd ubrania. W przypadku odzieży dziecięcej jest podobnie, ale niestety wielu producentów skupia się wyłącznie na danej kategorii wiekowej, czyli szyje ubrania tylko dla niemowląt, tylko dla dzieci kilkuletnich bądź tylko dla nastolatków. Na szczęście istnieją także marki, które zajmują się produkcją odzieży dla dzieci w każdym wieku. Na uwagę zasługują zwłaszcza ubranka Mayoral.

Mayoral – marka z wieloletnią tradycją

Mimo że w ostatnich latach powstało mnóstwo nowych firm, specjalizujących się w szyciu odzieży dziecięcej, marka Mayoral pozostaje bezkonkurencyjna. Umiejętnie łączy klasykę z nowoczesnością, tworząc tym samym produkty, które podobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Mayoral zna i rozumie potrzeby dzieci. Wie, jak ważny jest w ich przypadku komfort użytkowania odzieży, które rozwiązania sprawdzają się w odniesieniu do ubrań codziennych (do przedszkola czy szkoły), a które warto wdrożyć podczas szycia ubranek na specjalne okazje, takie jak imprezy okolicznościowe czy też występy w placówce oświatowej.

Ubranka Mayoral dostępne są w wielu krajach – w Polsce m.in. w sklepie internetowym Madmuazelle. Mamy cenią ich wysoką jakość i modny wygląd, a także to, że mogą ubierać w nie dziecko począwszy od okresu niemowlęcego, poprzez lata przedszkolne i szkolne, a skończywszy na wieku nastoletnim.

Ubranka Mayoral – kategorie wiekowe

Mayoral dzieli swoje produkty na kilka kategorii wiekowych. Taki podział umożliwia rodzicom szybkie wyszukanie odzieży odpowiedniej dla ich dziecka. Oczywiście niektóre modele ubrań są na tyle uniwersalne, że będą odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, ale są i takie produkty, które sprawdzają się wyłącznie w przypadku danej kategorii wiekowej.

Newborn

Potrzeby ubraniowe dzieci zmieniają się wraz z ich rozwojem. W pierwszych miesiącach życia maluch korzysta z odzieży typowo niemowlęcej (body, pajacyki, śpiochy), wykonanej przede wszystkim z bawełny, miękkiej i delikatnej dla skóry. Są to ubranka, które łatwo się zakłada, takie, które dobrze trzymają pieluszkę i umożliwiają sprawną jej wymianę.

Baby

Kiedy maluch staje się bardziej ruchliwy, zaczyna pełzać, następnie raczkować i chodzić przy meblach, w jego garderobie pojawia się zdecydowanie więcej ubranek codziennych (koszulki, spodnie, bluzy), natomiast pajacyki i śpiochy służą już wyłącznie jako bielizna nocna. Ubrania dla dzieci, które ukończyły 12 miesiąc życia, ale nie wkroczyły jeszcze w wiek przedszkolny, zostały przypisane do kategorii Baby.

Mini

Im starsze dziecko, tym większa różnorodność ubranek. Garderoba przedszkolaka i dziecka uczęszczającego do pierwszych klas szkoły podstawowej, składa się przede wszystkim z rzeczy elastycznych i komfortowych w noszeniu, czyli bawełnianych t-shirtów, dresów, bluz zapinanych na suwak, a w przypadku dziewczynek także leginsów. Oczywiście dziecko w tym wieku korzysta również z jeansów, koszul, sweterków, sukienek. Oprócz tego w jego szafie goszczą ubrania galowe, odpowiednie na uroczystości szkolne.

Junior

Kategoria Junior to ubrania przeznaczone dla starszych dzieci i nastolatków – osoby w tym wieku mają już własne preferencje ubraniowe, dlatego coraz rzadziej zdarza się, że rodzic kupuje odzież bez porozumienia z dzieckiem. Potrzeby nastolatków są różne, ale większość mniej więcej orientuje się w tym, co aktualnie jest na topie i właśnie takie ubrania chce mieć w swojej szafie. Mayoral śledzi trendy rynkowe, dzięki czemu tworzy odzież, obuwie i dodatki, które odpowiadają potrzebom nastolatków, a jednocześnie nie nadwerężają nadmiernie domowego budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here