Róże są uważane za królowe wśród kwiatów. Zachwyca nas ich kształt, kolor, zapach i eteryczne piękno. Wieczne róże to sposób na prezent, który nie tylko zachwyci urokiem, ale i oryginalnością.

  1. Czym są wieczne róże?
  2. Rodzaje wiecznych róż
  3. Gdzie można kupić stabilizowane kwiaty?

         Dzięki swojej symbolice, róże potrafią wyrażać to, co obdarowujący chciałby powiedzieć. Chętnie je jednak kupujemy także bez wiążącego się z tym ładunku emocjonalnego, bo są nie tylko piękne, ale i ponadczasowe – ich urok nie podlega chwilowym modom. Czy można sprawić, by to piękno zostało z nami na długo?

  1. Czym są wieczne róże?

       Wieczne róże są uprawiane naturalnymi sposobami. Kwiaty konserwuje się w sposób, dzięki któremu zachowują swoje piękno na dłużej. Łodygi zerwanych róż zanurza się w substancji konserwującej. Jest ona wykonana ze składników roślinnych oraz gliceryny. Ten płyn zastępuje sok kwiatu. Dzieje się to stopniowo, a cały proces trwa kilka dni. Na koniec róże sprawdza się pod kątem usunięcia liści lub płatków, które mają jakiś defekt.

  1. Rodzaje wiecznych róż

         Wieczne róże to idealny pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby. Dlatego też znajdziemy je pod wieloma postaciami – każdy może znaleźć wersję idealną dla siebie.

  • róże w pudełku: kompozycja wykonana z zakonserwowanych róż jest obecnie bardzo popularna. Róże w pudełkach są królowymi Instagrama i ozdabiają wiele klimatycznych fotografii. Razem z czekoladkami lub dedykacją stanowią ponadczasowy i uniwersalny pomysł na prezent.
  • róże w różnych wersjach kolorystycznych: możemy wybierać w różach czarnych, białych, niebieskich, czerwonych, różowych, ale też mniej popularnych kolorach; więcej informacji w sklepie.
  • róże pod szklaną kopułą: idealna ozdoba wnętrza, często stanowią element dekoracyjny salonów i sypialni. Róże pod szklaną kopułą nigdy nie zwiędną!
  1. Gdzie można kupić stabilizowane kwiaty?

Wieczne róże sprzedawane są w wielu sklepach stacjonarnych hiszpańskich miast, tj. Barcelona, Walencja i Madryt. W Polsce nie znajdziemy kilka sklepów stacjonarnych, które oferują wybór wiecznych róż. Natomiast z łatwością możemy zamówić wieczne kwiaty w kwiaciarni online. Zakup w sieci jest świetnym pomysłem szczególnie dla tych, którzy chcieliby sprawić wyjątkowy prezent osobie, która mieszka daleko od nich.

Nazwa ”wieczne róże” brzmi nieco tajemniczo i niemal poetycko. Nazwa odpowiada urodzie tych niezwykłych kwiatów, a zaklęcie ich w formę, w której będą mogły zachwycać znacznie dłużej, jest receptą na prezent idealny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here