Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko rozwijało się prawidłowo i dzień po dniu zdobywało nowe umiejętności. Jest to stosunkowo proste do osiągnięcia – pod warunkiem dostarczenia dziecku odpowiednich stymulantów, między innymi w postaci kreatywnych zabawek. Jakie klocki wybrać, aby maluch odniósł jak największe korzyści z otrzymanego prezentu? Jakie jeszcze zabawki, oprócz klocków, sprawdzą się jako mądry podarunek dla kilkulatka?

Zalety płynące z zabawy klockami Cobi

Pierwsze klocki to zestaw, który pamięta się na długo. Dlatego dobrze wybrać takie klocki dla dzieci, które będą trwałe i dostarczą rozrywki na wiele godzin. Wśród najważniejszych zalet wynikających z użytkowania klocków Cobi znajdują się następujące korzyści:

pobudzają wyobraźnię – doskonale wpływają na dziecięcą kreatywność;

zwiększają zainteresowanie historią – świetnie służy ku temu między innymi kolekcja czołgów wzorowanych na tych wykorzystywanych w czasie II wojny światowej czy kolekcja figurek, wśród których można znaleźć model żołnierza Ludowego Wojska Polskiego; modele pojazdów wojskowych i osób są odtworzone z niezwykłą dokładnością;

uczą cierpliwości i determinacji w dążeniu do celu – niewielkie figurki wymagają pewnej precyzji w zabawie;

rozwijają zdolność logicznego myślenia – klocki konstrukcyjne wspierają procesy myślenia oraz uczą poszukiwania konstruktywnych rozwiązań.

Warto pamiętać, że klocki, z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. Można je nabyć za pośrednictwem tej strony https://toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/.

Psi Patrol – zabawki, o których marzy Twoje dziecko

Psi Patrol to bajka, którą pokochały tysiące dzieci w całej Polsce. Bohaterów uwielbiają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, dzieci młodsze i te nieco starsze. Czworonożni bohaterowie występują jako bohaterowie gier komputerowych, bajek, ale też jako gadżety kryjącego się w jajkach niespodziankach. Bardzo popularne są też figurki. Psi Patrol jest codziennym towarzyszem zabaw maluchów. Jeżeli więc szukasz prezentu, który ucieszy Twoje dziecko, możesz zdecydować się na przykład na transporter Psi Patrol – do kupienia tutaj https://toysbox.pl/figurki-i-zabawki-akcji/zabawki-z-filmow-i-seriali/psi-patrol/. Równie ciekawie prezentuje się baza Psiego Patrolu – również do kupienia w powyższym sklepie. Wybierając tego typu produkty masz pewność, że swoim prezentem wpiszesz się w aktualne trendy branży zabawkarskiej i nie zawiedziesz oczekiwań obdarowanego. Jeżeli chcesz, możesz skompletować całą kolekcję figurek i akcesoriów z bajki Psi Patrol. Mina dziecka – bezcenna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here